Jak dopadla svatba

Děkujeme všem kamarádům, přátelům a hlavně pak svatebčanům, sourozencům a rodičům, kteří se zúčasnili naší svatby. Organizace takové události není zcela triviální a my nejsme žádní zdatní pořadatelé velkolepých akcí, přesto věříme, že žádný z účastníků nelitoval, nu a ti, co se nezúčasli, jen ať klidně litují :-) My jsme si svatbu rozhodně užili a byla taková, jakou jsme ji chtěli.

Abychom tak trochu sjednotili výstupy celé události, rozhodli jsme se věnovat jim tuto stránku. Tak předně: Jsme manželé! Je to novinka, nezvyk a je s tím spojeno mnoho nových pocitů. Netvrdíme, že je to pro každého, ale nám se to líbí! Co ale asi zajímá většinu lidí, kteří nejsou my, jsou fotky. S fotkami je to časově složitější (což jistě mají všichni svatebčané ještě v blahé paměti). Protože fotek bylo hodně a my nechceme, aby jich na vás bylo příliš, rodělili jsme je do několika galerií:

Víme o některých párech z našeho okolí, které svatbu plánují, budou plánovat nebo si přejeme aby plánovali, máme také kamarády, o kterých si myslíme, že by rádi podobný text četli a v neposlední řadě chceme vyjádřit (~ někde vyvěsit) svou vděčnost i lidem, kteří se na naší svatbě podíleli. Proto jsme sepsali článek popisují trochu nás a hodně naši svatbu: Dvě π/2 se spojila, aby utvořila jediný (dokonalý) celekOtevřít v novém okně